DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

AKRA Gran Fondo Bisiklet Yarışı ile Malatya’daki Depremzedelere 700 Bisiklet Dağıtıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
AKRA Gran Fondo Bisiklet Yarışı ile Malatya’daki Depremzedelere 700 Bisiklet Dağıtıldı

Antalya’da düzenlenen AKRA Gran Fondo bisiklet yarışının kayıt gelirleri ve sponsor katkıları ile Malatya’daki depremzede çocuklara 700 bisiklet dağıtıldı. Kemer’de gerçekleşen yarışta elde edilen gelirlerle alınan bisikletler, Malatya Valisi Ersin Yazıcı’nın desteğiyle depremzede çocuklara ulaştırıldı. Dağıtım törenine ise BHM Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Barut, Fraport TAV Antalya Havalimanı Genel Müdürü Deniz Varol ve yarış koordinatörü Haluk Özsevim de katıldı.

Antalya‘da düzenlenen AKRA Gran Fondo bisiklet yarışının kayıt gelirleri ve sponsor katkıları ile Malatya‘daki depremzede çocuklara 700 bisiklet dağıtıldı.

Organizasyondan yapılan açıklamaya göre, 30 Nisan’da Kemer‘de 570 bisikletçinin katıldığı AKRA Gran Fondo powered by AG Tohum yarışında elde edilen gelirler ile 700 bisiklet alındı.

Bisikletler Malatya Valisi Ersin Yazıcı‘nın destekleriyle kentteki depremzede çocuklara dağıtıldı.

Battalgazi Acıbadem Konteyner Kentinde yapılan dağıtım törenine BHM Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Barut, Fraport TAV Antalya Havalimanı Genel Müdürü Deniz Varol ile yarış koordinatörü Haluk Özsevim de katıldı.

Kaynak: AA

YORUM YAP