DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Antalya’da fırtına balıkçı teknelerini batırdı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Antalya’da fırtına balıkçı teknelerini batırdı

Antalya’da sarı ve turuncu uyarı verilen fırtına sebebiyle limanda demirleyen bir balıkçı teknesi ve bir fiber tekne battı. Tekne sahipleri teknelerinin başında nöbet tutmaya başladı. Fırtınanın gece boyu devam etmesi bekleniyor.

Antalya‘da dalgalar sahile vurdu: Fırtına balıkçı teknelerini batırdı

ANTALYA – Sarı ve turuncu uyarı verilen Antalya’da limanda demirleyen bir balıktı teknesi ve bir fiber tekne fırtına sebebiyle battı. Side Limanında teknesi bulunan tur ve balıkçı teknesi sahipleri teknelerinin başında nöbet tutmaya başladı.

Antalya genelinde saatteki hızı 110 kilometreye kadar çıkması beklenen ve turuncu uyarı verilen fırtına, sağanak yağmur gece saatlerinde Manavgat ilçesinde kendini gösterdi. Akşam saatlerinde D 400 karayolunda ağaçların devrilmesine sebep olan fırtına gece saatlerinde Side Mahallesinde limanda etkili oldu. Limanda bağlı halde bulunan bir balıkçı teknesi ile fiber bot yürüyüş yolunun geçen dalalar sebebiyle battı. Durumu haber alan diğer teknelerin sahipleri de teknelerini korumak için limana geldi. Fırtınanın gece boyu devam etmesi bekleniyor.

Kaynak: İHA

YORUM YAP