DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Antalya Valiliğine Ziyarette Bulundu

Yayınlanma Tarihi : Google News
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Antalya Valiliğine Ziyarette Bulundu

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Antalya Valiliği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Bakan Yerlikaya, Vali Hulusi Şahin ile bir araya gelerek protokol üyeleri tarafından karşılandı. Ziyaret basına kapalı olarak gerçekleşti ve Bakan Yerlikaya’ya İçişleri Bakan Yardımcısı Münir Karaloğlu, AK Parti Antalya milletvekilleri ve AK Parti İl Başkanı da eşlik etti. Bakan Yerlikaya, ziyaret sonrasında Antalya’nın önemini vurgulayarak Türkiye’nin huzurunun Antalya’nın huzuru olduğunu belirtti.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Antalya Valiliğine ziyarette bulundu.

Antalya programı kapsamında Vali Hulusi Şahin ile Valiliğe gelen Bakan Yerlikaya, protokol üyeleri tarafından karşılandı.

Valilik şeref defterini imzalayan Yerlikaya’nın ziyareti, basına kapalı gerçekleşti.

Ziyarette Bakan Yerlikaya’ya İçişleri Bakan Yardımcısı Münir KaraloğluAK Parti Antalya milletvekilleri Mustafa KöseTuba Vural Çokal ve Kemal Çelik ile AK Parti İl Başkanı Ali Çetin de eşlik etti.

Öte yandan Bakan Yerlikaya, X sosyal medya hesabından, ” Türkiye‘nin Huzuru Toplantımızı gerçekleştirmek için Antalya’dayız. İlk olarak Valimiz Sayın Hulusi Şahin’i ve kıymetli mesai arkadaşımızı ziyaret ettik. Her yıl milyonlarca turisti ağırlayan, ülkemizin cennet köşesi Antalya’mızın huzuru, Türkiye’nin huzurudur.” paylaşımında bulundu.

Kaynak: AA

YORUM YAP