DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Türkiye Drag Şampiyonası’nda Sezonun Son Ayak Yarışları Antalya’da

Yayınlanma Tarihi : Google News
Türkiye Drag Şampiyonası’nda Sezonun Son Ayak Yarışları Antalya’da

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen KIA Öztopraklar Türkiye Drag Şampiyonası’nın sezonun üçüncü ve son ayak yarışları, 11-12 Kasım tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek. Kepez Drag Pisti’nde yapılacak olan final yarışlarında, sporcular süper street, pro street, street2, street750, street600, standart1, standart2, pro200, pro300 ve kadınlar sınıfında mücadele edecek. Yarışların ilk gününde antrenman ve sıralama turları yapılacak, pazar günü ise şampiyonluk için yarışacak olan motor tutkunları bir araya gelecek.

KIA Öztopraklar Türkiye Drag Şampiyonası’nda sezonun üçüncü ve son ayak yarışları, 11-12 Kasım tarihlerinde Antalya‘da gerçekleştirilecek.

Türkiye Motosiklet Federasyonunun açıklamasına göre, sezonun final yarışları Kepez Drag Pisti’nde yapılacak.

Organizasyon süper street, pro street, street2, street750, street600, standart1, standart2, pro200, pro300 ve kadınlar sınıfında düzenlenecek.

 

Türkiye’nin dört bir yanından sporcuların katılacağı yarışların ilk gününde antrenman ve sıralama turları yapılacak. Pazar günü ise motor tutkunları, şampiyonluk için mücadele edecek.

Kaynak: AA

YORUM YAP