DOLAR 32,2035 % -0.01
EURO 35,0327 % 0.05
STERLIN 40,9641 % 0.13
FRANG 35,4656 % 0.17
ALTIN 2.502,44 % 0,07
BITCOIN 66.905,43 -0.307

VAKTİNE KALAN SÜRE

:
için vakti
İtalya - Serie A
19:30
US Salernitana US Salernitana
19:30
Hellas Verona Hellas Verona
21:45
Bologna FC Bologna FC
21:45
Juventus Turin Juventus Turin
Turkiye - 1. Lig
20:00
Yeni Çorumspor AŞ Yeni Çorumspor AŞ
20:00
BB Bodrumspor BB Bodrumspor
Belçika - Pro Lig
19:30
KRC Genk KRC Genk
19:30
Royal Antwerp FC Royal Antwerp FC
Rusya - Premier Lig
20:00
FC Pari Nizhny Novgorod FC Pari Nizhny Novgorod
20:00
CSKA Moskova CSKA Moskova
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
16:00
Aliaga Futbol Aliaga Futbol
16:00
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
20:00
Elazığspor Elazığspor
20:00
Efeler 09 Sfk Efeler 09 Sfk
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
16:00
Erbaaspor Erbaaspor
16:00
Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
16:00
Sebat Genclik Spor Sebat Genclik Spor
16:00
Mus 1984 Musspor Mus 1984 Musspor
İspanya - LaLiga 2
21:30
Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
21:30
Real Oviedo Real Oviedo
21:30
Villarreal CF B Villarreal CF B
21:30
Albacete Balompie Albacete Balompie
İtalya - Serie B
21:30
Palermo FC Palermo FC
21:30
Venezia FC Venezia FC
Hollanda - KNVB beker, Kadınlar
15:30
AFC Ajax AFC Ajax
15:30
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Rusya - 1. Liga
12:00
FC SKA-Khabarovsk FC SKA-Khabarovsk
0 : 1
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
17:00
FC Tyumen FC Tyumen
1 : 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
17:45
PFK Arsenal Tula PFK Arsenal Tula
1 : 0
FK Akron Tolyatti FK Akron Tolyatti
18:00
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
1 : 0
Leningradets Leningradets
18:00
PFC Kuban Krasnodar PFC Kuban Krasnodar
0 : 0
FK Khimki FK Khimki
18:00
Sokol Saratov Sokol Saratov
0 : 0
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
19:30
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
19:30
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
18:30
Luki-Energiya V.luki Luki-Energiya V.luki
18:30
FC Tver FC Tver
ABD - ABD NPSL
00:00
Steel City FC Steel City FC
5 : 0
Flower City Union Flower City Union
00:30
Alexandria Reds Alexandria Reds
0 : 1
Annapolis Blues FC Annapolis Blues FC
01:00
Fcaz Tucson Fcaz Tucson
1 : 3
Lions United FC Lions United FC
01:00
FC Motown FC Motown
2 : 0
Philadelphia Union Ds Philadelphia Union Ds
01:00
Jackson Lions FC Jackson Lions FC
2 : 2
Wc Predators Wc Predators
03:00
Gios Lions SC Gios Lions SC
2 : 1
Des Moines United FC Des Moines United FC
05:00
Pensacola FC Pensacola FC
7 : 0
Global Soccer Pathways Global Soccer Pathways
ABD - MLS Next Pro
00:00
New York Red Bulls II New York Red Bulls II
1 : 4
FC Cincinnati 2 FC Cincinnati 2
02:00
Inter Miami CF II Inter Miami CF II
1 : 1
Carolina Core FC Carolina Core FC
03:00
Colorado Rapids 2 Colorado Rapids 2
3 : 2
Vancouver Whitecaps FC II Vancouver Whitecaps FC II
03:00
San Jose Earthquakes II San Jose Earthquakes II
0 : 0
Los Angeles FC 2 Los Angeles FC 2
03:00
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
2 : 0
Real Monarchs SLC Real Monarchs SLC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
00:00
Gotham FC Gotham FC
2 : 1
Chicago Red Stars Chicago Red Stars
01:00
Seattle Reign FC Seattle Reign FC
2 : 3
Orlando Pride Orlando Pride
ABD - USL Lig 1
01:00
Spokane Velocity FC Spokane Velocity FC
0 : 3
Forward Madison FC Forward Madison FC
ABD - USL Lig 2
00:00
Lane United FC Lane United FC
3 : 1
Midlakes United Midlakes United
00:00
Tacoma Stars Tacoma Stars
1 : 1
Ballard FC Ballard FC
00:00
West Seattle Junction FC West Seattle Junction FC
2 : 2
Capital FC Capital FC
01:00
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
2 : 1
New Jersey Copa FC New Jersey Copa FC
01:00
Miami AC Miami AC
2 : 1
Sarasota Paradise Sarasota Paradise
01:30
Weston FC Weston FC
0 : 0
Swan City SC Swan City SC
02:00
Boston City FC Boston City FC
0 : 3
Vermont Green FC Vermont Green FC
02:00
FC Buffalo FC Buffalo
4 : 1
Toledo Villa FC Toledo Villa FC
02:00
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
3 : 0
Manhattan SC Manhattan SC
03:00
St Charles FC St Charles FC
5 : 1
Chicago City SC Chicago City SC
05:00
Davis Legacy Davis Legacy
3 : 1
Marin FC Legends Marin FC Legends
05:00
Monterey Bay FC Usl 2 Monterey Bay FC Usl 2
1 : 2
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
ABD - USL W Ligi
00:00
Capital FC Atletica Capital FC Atletica
4 : 0
Lane United FC Lane United FC
01:00
North Carolina Courage U23 North Carolina Courage U23
1 : 1
South Georgia Tormenta FC South Georgia Tormenta FC
01:00
River Light FC River Light FC
8 : 0
Chicago Dutch Lions Chicago Dutch Lions
02:00
Midwest United FC Midwest United FC
4 : 0
Michiana FC Michiana FC
02:00
Eagle FC Eagle FC
1 : 0
Lancaster Inferno Lancaster Inferno
02:30
Chattanooga Red Wolves SC Chattanooga Red Wolves SC
0 : 0
Greenville Liberty Greenville Liberty
03:00
RKC Soccer Club RKC Soccer Club
2 : 4
Chicago City Chicago City
04:00
Colorado International Soccer Academy Colorado International Soccer Academy
0 : 5
Flatirons FC Flatirons FC
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
12:00
Hertha BSC Hertha BSC
3 : 3
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
16:30
Freiburg Freiburg
2 : 1
RB Leipzig RB Leipzig
16:30
1 FC Cologne 1 FC Cologne
0 : 1
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
16:30
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
6 : 0
SGS Essen-Schonebeck 19/68 SGS Essen-Schonebeck 19/68
16:30
Bayer 04 Leverkusen Bayer 04 Leverkusen
2 : 3
Werder Bremen Werder Bremen
16:30
1. FC Nuremberg 1. FC Nuremberg
2 : 1
MSV 02 Duisburg MSV 02 Duisburg
16:30
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
1 : 4
Bayern Munich Bayern Munich
Almanya Amatör - Oberliga Mittelrhein
16:00
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
3 : 1
Spvg Porz Spvg Porz
16:00
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
2 : 0
FC Hurth FC Hurth
16:00
Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven
16:00
FC Hennef 05 FC Hennef 05
16:15
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
16:15
FC Germania Teveren FC Germania Teveren
16:15
FC Union Schafhausen FC Union Schafhausen
16:15
TUS BW Konigsdorf TUS BW Konigsdorf
16:30
VfL Vichttal VfL Vichttal
16:30
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
16:00
ETB SW Essen ETB SW Essen
16:00
FC Buderich 02 FC Buderich 02
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
13:00
Stk Eilvese Stk Eilvese
2 : 4
MTV Eintracht Celle MTV Eintracht Celle
17:00
Hildesheim Hildesheim
17:00
SV Atlas Delmenhorst SV Atlas Delmenhorst
17:00
USI Lupo Martini Wolfsburg USI Lupo Martini Wolfsburg
17:00
Arminia Hannover Arminia Hannover
17:00
Kickers Emden Kickers Emden
17:00
R. Ehlershausen R. Ehlershausen
17:00
Bornreihe Bornreihe
17:00
Oldenburg Oldenburg
17:00
Rotenburger Rotenburger
17:00
Vorsfelde Vorsfelde
17:00
TUS Bersenbruck TUS Bersenbruck
17:00
1. FC Germania Egestorf/Langreder 1. FC Germania Egestorf/Langreder
17:00
BSV SW Rehden BSV SW Rehden
17:00
FSV Schoningen 2011 FSV Schoningen 2011
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
16:00
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
16:00
Sportfreunde Siegen 1899 Sportfreunde Siegen 1899
16:00
SPVGG Vreden 1921 SPVGG Vreden 1921
1 : 2
TUS Bovinghausen 04 TUS Bovinghausen 04
16:00
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
16:00
TSG 1881 Sprockhovel TSG 1881 Sprockhovel
16:00
Eintracht Rheine Eintracht Rheine
16:00
Erkenschwick Erkenschwick
16:30
SV Schermbeck SV Schermbeck
16:30
VfL Sportfreunde Lotte 1929 VfL Sportfreunde Lotte 1929
16:30
TUS Ennepetal TUS Ennepetal
16:30
SC Preussen Munster II SC Preussen Munster II
16:30
SG Finnentrop/Bamenohl SG Finnentrop/Bamenohl
16:30
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
Angola - Girabola
10:00
CD Sao Salvador CD Sao Salvador
1 : 0
FC Bravos do Maquis FC Bravos do Maquis
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
20:00
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
20:00
Racing Club Racing Club
21:00
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
21:00
CA Huracan CA Huracan
Arjantin - Primera C
21:30
Club Lujan Club Lujan
21:30
CDM Leandro N. Alem CDM Leandro N. Alem
Arjantin - Primera Nacional
00:00
Estudiantes Rio Cuarto Estudiantes Rio Cuarto
1 : 1
CA Defensores de Belgrano CA Defensores de Belgrano
21:30
Club Almirante Brown Club Almirante Brown
21:30
CA San Telmo CA San Telmo
Arjantin - Profesyonel Lig
02:00
CA Central Cordoba SE CA Central Cordoba SE
2 : 4
Boca Juniors Boca Juniors
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
18:00
Kremser SC Kremser SC
18:00
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
Avusturya - 2. Liga
17:00
Dornbirn Dornbirn
0 : 0
DSV Leoben DSV Leoben
17:00
KSV 1919 KSV 1919
1 : 0
FC Liefering FC Liefering
17:00
Trenkwalder Admira Trenkwalder Admira
0 : 2
First Vienna First Vienna
17:00
Team für Wien Team für Wien
0 : 0
Grazer AK Grazer AK
17:00
SKU Amstetten SKU Amstetten
1 : 1
SV Horn SV Horn
17:00
SV Lafnitz SV Lafnitz
0 : 3
Josko Ried Josko Ried
17:00
Sturm Graz II Sturm Graz II
2 : 0
SV Stripfing SV Stripfing
17:00
St. Pölten St. Pölten
2 : 1
Schwarz Weiss Bregenz Schwarz Weiss Bregenz
BAE - Arap Körfez Ligi
17:10
Khor Fakkan Club Khor Fakkan Club
0 : 2
Sharjah FC Sharjah FC
17:10
Al Jazira (Uae) Al Jazira (Uae)
1 : 0
Emirates Club Emirates Club
20:00
Al Wahda FC (Uae) Al Wahda FC (Uae)
20:00
Al Ain FC Al Ain FC
20:00
AL Bataeh (UAE) AL Bataeh (UAE)
20:00
Hatta SC Hatta SC
20:00
Emirates Club Emirates Club
20:00
AL Bataeh (UAE) AL Bataeh (UAE)
20:00
Al Ain FC Al Ain FC
20:00
Al-Wasl FC Al-Wasl FC
Bahreyn - Premier Lig
19:00
Al-Riffa SC Al-Riffa SC
19:00
Manama Club Manama Club
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30
Club Bolivar Club Bolivar
4 : 1
CD Real Tomayapo CD Real Tomayapo
02:30
Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann
0 : 0
The Strongest The Strongest
Bosna Hersek - Premier Lig
18:00
FK Sarajevo FK Sarajevo
0 : 0
NK Posusje NK Posusje
18:00
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
0 : 0
FK IGMAN KONJIC FK IGMAN KONJIC
18:00
FK Sloga Doboj FK Sloga Doboj
2 : 1
NK Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg
18:00
HSK Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar
1 : 0
FK Tuzla City FK Tuzla City
18:00
FK Velez Mostar FK Velez Mostar
1 : 0
NK Gosk Gabela NK Gosk Gabela
18:00
FK ZVIJEZDA 09 FK ZVIJEZDA 09
0 : 1
FK Zeljeznicar Sarajevo FK Zeljeznicar Sarajevo
Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00
America FC RN America FC RN
2 : 0
ACD Potiguar RN ACD Potiguar RN
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
00:30
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
00:30
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
00:30
SC Internacional RS SC Internacional RS
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
00:30
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
2 : 0
America MG America MG
00:30
SC Internacional RS SC Internacional RS
00:30
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
23:30
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
23:30
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
Brezilya - Brezilya Serie C
01:00
Ferroviario AC CE Ferroviario AC CE
0 : 4
Abc FC RN Abc FC RN
01:00
Ypiranga FC RS Ypiranga FC RS
01:00
SER Caxias do Sul RS SER Caxias do Sul RS
Bulgaristan - B PFG
15:00
Montana Montana
0 : 2
FK SEPTEMVRI SOFIA FK SEPTEMVRI SOFIA
15:00
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
2 : 0
PFC Dobrudzha Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich
15:00
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
15:00
Marek Dupnica Marek Dupnica
Bulgaristan - Parva Liga
17:45
FC Arda Kardzhali FC Arda Kardzhali
0 : 0
FC CSKA 1948 FC CSKA 1948
20:15
PFC Slavya Sofya PFC Slavya Sofya
20:15
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Danimarka - 1.Lig
14:00
Naestved BK Naestved BK
1 : 3
Hilleroed Fodbold Hilleroed Fodbold
16:00
HB Koege HB Koege
3 : 1
FC Helsingoer FC Helsingoer
Danimarka - Süperlig
15:00
Lyngby BK Lyngby BK
3 : 1
Viborg FF Viborg FF
15:00
Vejle BK Vejle BK
2 : 0
Hvidovre IF Hvidovre IF
17:00
Silkeborg IF Silkeborg IF
0 : 2
Brondby IF Brondby IF
19:00
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
19:00
FC Midtjylland FC Midtjylland
Danimarka Amatör - Danmarksserien
13:00
Aarhus Fremad 2 Aarhus Fremad 2
13:00
Odder IGF Odder IGF
14:00
OKS OKS
14:00
Kjellerup IF Kjellerup IF
16:15
Vri Vri
16:15
Dalum IF Dalum IF
17:00
Ringkobing IF Ringkobing IF
17:00
B1913 B1913
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
Cumbaya FC Cumbaya FC
0 : 1
Barcelona SC Barcelona SC
El Salvador - Segunda Division
00:00
Tiburones de Sonsonate Tiburones de Sonsonate
1 : 0
FC Los Laureles FC Los Laureles
00:00
CD Cruzeiro CD Cruzeiro
4 : 3
CD El Roble de Ilobasco CD El Roble de Ilobasco
00:00
CD Racing Junior de Armenia CD Racing Junior de Armenia
0 : 1
CD Titan CD Titan
Ermenistan - Birinci Lig
16:00
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
16:00
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
16:00
FC Bkma Vagharshapat 2 FC Bkma Vagharshapat 2
16:00
Noah Yerevan 2 Noah Yerevan 2
16:00
FC Gandzasar Kapan FC Gandzasar Kapan
16:00
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
Ermenistan - Premier Lig
16:00
FC Van Charentsavan FC Van Charentsavan
16:00
FC Urartu Yerevan FC Urartu Yerevan
18:00
FC Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan
18:00
FC Alashkert Yerevan FC Alashkert Yerevan
Faroe Adaları - Premier Lig
17:00
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
17:00
B68 Toftir B68 Toftir
17:00
07 Vestur Sorvagur 07 Vestur Sorvagur
17:00
EB/Streymur EB/Streymur
19:00
HB Torshavn HB Torshavn
19:00
B36 Torshavn B36 Torshavn
19:00
Vikingur Gota Vikingur Gota
19:00
NSI Runavik NSI Runavik
Fas - Botola Pro D2
19:00
AS Sale AS Sale
19:00
Chabab Ben Guerir Chabab Ben Guerir
19:00
JS Massira JS Massira
19:00
Chabab Atlas Khenifra Chabab Atlas Khenifra
19:00
Kawkab Athletic Club of Marrakech Kawkab Athletic Club of Marrakech
19:00
CODM Meknes CODM Meknes
19:00
Olympique Club Of Khouribga Olympique Club Of Khouribga
19:00
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
19:00
Olympique Dcheira Olympique Dcheira
19:00
Ittifaq Marrakech Ittifaq Marrakech
19:00
Racing Athletic Club Casablanca Racing Athletic Club Casablanca
19:00
Stade Marocain Stade Marocain
19:00
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
19:00
Union Sportive Musulmane Oujda Union Sportive Musulmane Oujda
19:00
Wydad Fes Wydad Fes
19:00
Difaa Hassani El Jadidi Difaa Hassani El Jadidi
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
03:00
CD Olimpia Tegucigalpa CD Olimpia Tegucigalpa
3 : 1
CD Marathon San Pedro Sula CD Marathon San Pedro Sula
İngiltere Amator - Premier Lig 2
21:00
Reading FC Reading FC
21:00
Sunderland Sunderland
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
21:00
Sheffield United FC Sheffield United FC
21:00
Swansea City Swansea City
İran - Azadegan Ligi
17:30
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
17:30
Chador Malu Yazd Chador Malu Yazd
İrlanda - Birinci Lig
21:45
Wexford FC Wexford FC
21:45
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
İrlanda - Premier Lig
21:45
St. Patrick´s Athletic St. Patrick´s Athletic
21:45
Shelbourne FC Shelbourne FC
22:00
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
22:00
Derry City Derry City
İsrail - Alef Ligi
19:00
Dimona Sport Club Dimona Sport Club
19:00
Shimshon Tel Aviv Shimshon Tel Aviv
19:00
MS Tira MS Tira
19:00
Maccabi Kiryat Ata-Bialik Maccabi Kiryat Ata-Bialik
İsrail - Premier Lig
20:00
Beitar Jerusalem FC Beitar Jerusalem FC
20:00
Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
IFK Trelleborg IFK Trelleborg
20:00
Högaborgs BK Högaborgs BK
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:45
IF Sylvia IF Sylvia
20:45
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
İsveç - Allsvenskan
20:00
Djurgardens IF Djurgardens IF
20:00
Halmstads BK Halmstads BK
20:00
IK Sirius IK Sirius
20:00
Vasteras SK Vasteras SK
20:10
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
20:10
Malmo FF Malmo FF
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
Vaxjo DFF Vaxjo DFF
20:00
Kristianstads DFF Kristianstads DFF
20:00
Hammarby Hammarby
20:00
FC Rosengaard Malmo FC Rosengaard Malmo
İsviçre - Challange Ligi
15:15
FC Wil 1900 FC Wil 1900
0 : 3
FC Thun FC Thun
15:15
FC Vaduz FC Vaduz
2 : 2
AC Bellinzona AC Bellinzona
15:15
Stade Nyonnis Stade Nyonnis
4 : 3
FC Aarau FC Aarau
15:15
FC Sion FC Sion
3 : 0
FC Schaffhausen FC Schaffhausen
15:15
FC Baden FC Baden
2 : 2
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
İsviçre - Süper Lig
19:00
FC Winterthur FC Winterthur
19:00
FC St Gallen 1879 FC St Gallen 1879
19:00
FC Zurich FC Zurich
19:00
FC Lugano FC Lugano
19:00
Servette Geneva Servette Geneva
19:00
Young Boys Bern Young Boys Bern
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
18:00
FC Wil 1900 1 FC Wil 1900 1
18:00
Frauenteam Thun Berner Oberland Frauenteam Thun Berner Oberland
İzlanda - 1st deild
17:00
UMF Grindavik UMF Grindavik
17:00
Grotta Grotta
17:00
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
17:00
Thor Akureyri Thor Akureyri
İzlanda - 3. deild
19:00
Sindri Sindri
19:00
IH Hafnarfjordur IH Hafnarfjordur
İzlanda - Besta deild
17:00
IF Vestri IF Vestri
1 : 3
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
19:15
KA Akureyri KA Akureyri
19:15
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
20:00
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
20:00
KR Reykjavik KR Reykjavik
Jamaika - Premiyer Lig
02:30
Mount Pleasant FC Mount Pleasant FC
1 : 1
Cavaliers FC Cavaliers FC
Kanada - Kanada Premier Lig
22:00
HFX Wanderers FC HFX Wanderers FC
22:00
Valour FC Valour FC
Kenya - Premier Lig
15:00
FC Talanta FC Talanta
0 : 2
Kenya Commercial Bank Kenya Commercial Bank
15:00
Ulinzi Stars FC Ulinzi Stars FC
15:00
Muranga Seal Muranga Seal
Kolombiya - Liga Femenina
23:30
Alianza FC Alianza FC
23:30
International FC International FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
01:30
CD Junior FC CD Junior FC
2 : 3
CS Deportes Pereira CS Deportes Pereira
04:00
Millonarios FC Millonarios FC
0 : 1
CA Bucaramanga CA Bucaramanga
Kolombiya - Primera B
23:00
Orsomarso SC Orsomarso SC
23:00
Real Cartagena FC Real Cartagena FC
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
13:00
Suwon WFC Suwon WFC
13:00
Mungyeong Sangmu Wfc Mungyeong Sangmu Wfc
13:00
Seoul City WFC Seoul City WFC
13:00
Sejong Sportstoto WFC Sejong Sportstoto WFC
13:00
Gyeongju FC Gyeongju FC
13:00
Changnyeong WFC Changnyeong WFC
13:00
Incheon Hyundai Steel Red Angels Incheon Hyundai Steel Red Angels
13:00
Hwacheon Kspo FC Hwacheon Kspo FC
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
02:00
Deportivo Saprissa San Jose Deportivo Saprissa San Jose
4 : 0
AD San Carlos AD San Carlos
Letonya - Virsliga
17:30
Grobinas SC/LFS Grobinas SC/LFS
0 : 0
Valmiera FC Valmiera FC
19:00
FK Rigas Futbola Skola FK Rigas Futbola Skola
19:00
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
Litvanya - 1 Lyga
19:00
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
19:00
FK Panevezys B FK Panevezys B
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Bourj FC Bourj FC
16:00
Nejmeh SC Nejmeh SC
16:00
Racing Beirut Racing Beirut
16:00
Al Safa Al Safa
16:00
Al Ahed Al Ahed
16:00
Al Ansar SC Al Ansar SC
Macaristan - NB 2
21:00
WKW ETO FC Gyor WKW ETO FC Gyor
21:00
Vasas FC Vasas FC
Macaristan - NB I, Kadınlar
16:45
Ferencvarosi TC Ferencvarosi TC
16:45
ETO FC Gyor ETO FC Gyor
Mali - Ligue 1
19:30
Ats de Koro Ats de Koro
19:30
AS Bakaridjan AS Bakaridjan
19:30
Union Sportive Bougouba Union Sportive Bougouba
19:30
AS Black Star AS Black Star
19:30
Djoliba AC Djoliba AC
19:30
Cercle Olympique de Bamako Cercle Olympique de Bamako
19:30
Usc Kita Usc Kita
19:30
US Bougouni US Bougouni
Meksika - Liga MX, Kapanış
03:00
Cruz Azul Cruz Azul
1 : 2
CF Monterrey CF Monterrey
Mısır - Premier Lig
16:00
Al-Masry Al-Masry
0 : 0
Enppi Club Enppi Club
19:00
Al Mokawloon Al Arab Al Mokawloon Al Arab
19:00
Pharco FC Pharco FC
19:00
Zed FC Zed FC
19:00
Al İttihad Al Sakandary Al İttihad Al Sakandary
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
15:00
FK Fortuna Alesund FK Fortuna Alesund
1 : 1
Avaldsnes IL Avaldsnes IL
Norveç - 2. Lig Grup 1
17:00
Flekkeroy IL Flekkeroy IL
0 : 3
Sotra SK Sotra SK
17:00
KVIK Halden FK KVIK Halden FK
1 : 1
Notodden Notodden
19:00
Brattvag Brattvag
19:00
Hodd IL Hodd IL
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00
Alta IF Alta IF
5 : 0
IK Junkeren IK Junkeren
15:00
FK Gjovik-Lyn FK Gjovik-Lyn
1 : 4
Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
16:00
Follo Follo
0 : 2
Eidsvold TF Eidsvold TF
17:00
Stjordals-Blink Stjordals-Blink
2 : 1
Grorud IL Grorud IL
20:00
Skeid Skeid
20:00
Strommen Strommen
Norveç - 3. Küme Grup 1
16:00
Aasane Fotball 2 Aasane Fotball 2
1 : 1
FK Haugesund 2 FK Haugesund 2
16:00
Loddefjord Loddefjord
16:00
Askoey FK Askoey FK
Norveç - 3. Küme Grup 2
16:00
FK Mandalskameratene FK Mandalskameratene
16:00
Brodd Brodd
17:00
Vindbjart FK Vindbjart FK
17:00
Sola FK Sola FK
Norveç - 3. Küme Grup 3
19:00
IL Flint IL Flint
19:00
Frigg Frigg
20:00
Baerum Baerum
20:00
Asker Fotball Asker Fotball
Norveç - 3. Küme Grup 4
16:00
Melhus Melhus
16:00
Byasen Byasen
17:00
Tiller Tiller
17:00
Trygg/Lade Trygg/Lade
19:00
Orkla Orkla
19:00
Surnadal Surnadal
Norveç - 3. Küme Grup 5
15:00
Skjetten Skjetten
5 : 1
Ready Fotball Ready Fotball
15:00
Skedsmo Skedsmo
1 : 2
Gjelleraasen IF Gjelleraasen IF
16:00
Lokomotiv Oslo Lokomotiv Oslo
2 : 0
SK Traeff SK Traeff
17:00
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
17:00
Lorenskog Lorenskog
Norveç - 3. Küme Grup 6
14:00
Skjervoey Skjervoey
14:00
FK Mjolner FK Mjolner
14:30
IL Ulfstind IL Ulfstind
14:30
BODO/GLIMT 2 BODO/GLIMT 2
17:00
Harstad Harstad
17:00
IF Floeya IF Floeya
19:00
Honefoss BK Honefoss BK
19:00
Elverum Elverum
Norveç - Eliteserien
18:00
Hamarkameratene Hamarkameratene
1 : 0
Bodoe/Glimt Bodoe/Glimt
18:00
Kfum Oslo Kfum Oslo
0 : 0
Odds BK Odds BK
18:00
Kristiansund BK Kristiansund BK
1 : 1
SK Brann SK Brann
18:00
Lillestrom SK Lillestrom SK
0 : 0
Fredrikstad Fredrikstad
18:00
Molde FK Molde FK
1 : 1
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
18:00
Sandefjord Fotball Sandefjord Fotball
0 : 1
Viking FK Viking FK
18:00
Stromsgodset Stromsgodset
0 : 0
FK Haugesund FK Haugesund
20:15
Tromso IL Tromso IL
20:15
Rosenborg BK Rosenborg BK
Norveç - Toppserien,Bayanlar
15:30
Kolbotn Kolbotn
2 : 6
SK Brann SK Brann
16:00
Arna-Bjornar Arna-Bjornar
1 : 3
Vaalerenga Oslo Vaalerenga Oslo
16:00
Roa Roa
1 : 2
Lyn Lyn
16:00
Stabaek IF Stabaek IF
3 : 2
Asane Asane
20:05
Rosenborg BK Kvinner Rosenborg BK Kvinner
20:05
LSK Kvinner LSK Kvinner
Özbekistan - PFL
17:00
PFK Dinamo Samarqand PFK Dinamo Samarqand
17:00
FC Pakhtakor Tashkent FC Pakhtakor Tashkent
17:00
FK Termez Surkhon FK Termez Surkhon
17:00
FC Nasaf FC Nasaf
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:30
Club General Caballero JLM Club General Caballero JLM
1 : 2
Sportiva Luqueno Sportiva Luqueno
Peru - Liga 1
02:00
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
0 : 0
CD Universidad Cesar Vallejo CD Universidad Cesar Vallejo
04:00
Alianza Lima Alianza Lima
3 : 2
Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso
23:00
UTC De Cajamarca UTC De Cajamarca
23:00
Sport Boys Sport Boys
Peru - Segunda Division
21:00
AD Cantolao AD Cantolao
21:00
Ucv Moquegua Ucv Moquegua
23:15
Em Deportivo Binacional Em Deportivo Binacional
23:15
Comerciantes FC Comerciantes FC
Polonya - Ekstraklasa
20:00
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
20:00
LKS Lodz LKS Lodz
Polonya - I Ligi
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biala Podbeskidzie Bielsko Biala
19:00
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
Romanya - Superliga
20:00
FC Dinamo Bucuresti 1948 FC Dinamo Bucuresti 1948
20:00
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Şili - Premier Lig
00:30
Colo Colo Colo Colo
2 : 0
Palestino Palestino
Şili - Primera B
03:30
CSD Rangers CSD Rangers
1 : 2
U. Concepcion U. Concepcion
22:30
Santiago Morning Santiago Morning
22:30
Deportes Recoleta Deportes Recoleta
Şili - Segunda Division
01:00
Lautaro de Bui­n Lautaro de Bui­n
1 : 0
CD Concon National FC CD Concon National FC
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00
Mtibwa Sugar FC Mtibwa Sugar FC
0 : 0
Namungo FC Namungo FC
16:00
Tanzania Prisons Tanzania Prisons
1 : 2
Mashujaa FC Mashujaa FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası
18:00
Sırbistan Sırbistan
1 : 0
Ukrayna Ukrayna
18:00
Danimarka Danimarka
0 : 0
Galler Galler
20:30
Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi
20:30
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
20:30
Hırvatístan Hırvatístan
20:30
Avusturya Avusturya
Ürdün - Jordan Ligi
19:00
AL Salt AL Salt
19:00
Al-Jalil Al-Jalil
19:00
Al Hussein Irbid Al Hussein Irbid
19:00
Al Faisaly (Jor) Al Faisaly (Jor)
Uruguay - Premier Lig
21:00
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
21:00
Miramar Misiones Miramar Misiones
Venezuela - Premier Lig
00:30
Carabobo FC Carabobo FC
3 : 0
Angostura FC Angostura FC
03:00
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
1 : 0
Portuguesa FC Portuguesa FC
Vietnam - V Lig 2
12:00
Tdcs Dong Thap Tdcs Dong Thap
2 : 0
Ba Ria Vung Tau Fc Ba Ria Vung Tau Fc