Turkiye - Süper Lig
19:00
Galatasaray
19:00
Fenerbahçe
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Konfederasyon Kupası
20:00
Zamalek SC
20:00
Rs Berkane
İngiltere - Lig 2
15:00
Crawley Town
2 : 0
Crewe Alexandra
İtalya - Serie D, H Grubu
19:00
Martina Franca
19:00
AC Nardo
İtalya - Serie D,A Grubu
17:00
Chisola Calcio
17:00
Vado Fc
İtalya - Serie D,B Grubu
17:00
Desenzano Calvina
17:00
ASD Varesina Calcio
İtalya - Serie D,C Grubu
17:00
Bassano
17:00
Acd Campodarsego Calcio
İtalya - Serie D,D Grubu
17:00
Ravenna
17:00
US Corticella
İtalya - Serie D,E Grubu
21:30
Grosseto
21:30
Tau Calcio Altopascio
İtalya - Serie D,F Grubu
17:00
L’Aquila Calcio 1927
17:00
SS Sambenedettese Calcio
İtalya - Serie D,G Grubu
17:00
Romana FC
17:00
ASD Cassino Calcio 1924
İtalya - Serie D,I Grubu
17:00
Siracusa
17:00
Fenice Amaranto
İtalya - Supercoppa di Lega di Pr
18:45
Cesena
18:45
Juve Stabia
Portekiz - U19 Şampiyonası
17:00
Vitoria Setubal
17:00
SC Lusitania Angra U19
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
13:00
FC Krylia Sovetov Samara-2
2 : 2
FC Nizhniy Novgorod-2
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
12:00
TSG Hoffenheim
4 : 0
Borussia Mönchengladbach
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
16:30
FC St. Pauli II
0 : 0
Hannover 96 (A)
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney
15:00
VfL Halle 1896
15:00
SC Freital
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey
15:00
Rostocker FC
15:00
SV Sparta Lichtenberg
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
16:00
Turkspor Dortmund 2000
16:00
Wattenscheid 09
Andorra - İkinci Lig
15:00
Atletic Club Escaldes B
15:00
UE Santa Coloma B
Austria Amateur - Regionalliga Batı
16:30
SCR Altach II
16:30
Schwaz
Avustralya - NPL,Victoria
09:00
Heidelberg United
1 : 1
Altona Magic SC
Avustralya - Victoria Premier League 1
08:00
Melbourne Victory
1 : 2
Northcote City
Azerbaycan - Premier Lig
15:00
Gabala FK
2 : 0
ARAZ NAKCHIVAN PFK
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
20:00
Dinamo Minsk
20:00
Shakhter Soligorsk
Bosna Hersek - Prva League - Fed BiH
18:00
NK TOSK Tesanj
18:00
Bratstvo Gracanica
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
18:30
FK BSK BANJA LUKA
18:30
FK Kozara Gradiska
Brezilya - Carioca, Serie A2
21:00
Resende RJ
21:00
Americano FC RJ
Brezilya - U20 Paulista
16:00
Sao Paulo FC SP
16:00
Oeste FC SP
Bulgaristan - Parva Liga
20:30
PFC Cherno More Varna
20:30
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
Çekya - 1. Lig, Kadınlar
15:00
1. FC Slovacko
2 : 2
FC Slovan Liberec
Çekya - MSFL
11:30
FC Fastav Zlin B
2 : 2
SK Unicov
Danimarka - 2nd Division Doğu
15:00
Thisted FC
1 : 0
HIK Hellerup
Danimarka - Süperlig
15:00
Odense Boldklub
2 : 0
Randers FC
Danimarka Amatör - Danmarksserien
16:00
Aalborg (A)
16:00
Fjordager IF
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
23:00
CD Fas
23:00
CD Platense
El Salvador - Segunda Division
00:00
CD. Cacahuatique
4 : 1
Corinto FC
Endonezya - Liga 1
15:00
Borneo Samarinda
2 : 3
Madura United
Ermenistan - Premier Lig
16:00
FC West Armenia
16:00
FC BKMA Yerevan
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
14:00
PK-35 Helsinki
1 : 5
Hps
Finlandiya - Ykkonen
16:30
Oulun Luistinseura
16:30
PK Keski-Uusimaa
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
23:30
CSD Municipal
23:30
Deportivo Mixco
İngiltere Amator - Premier Lig 2
14:00
Tottenham Hotspur FC
14:00
Chelsea FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 1
21:00
UD Ourense
21:00
Arosa SC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
14:00
UD Las Palmas Atletico
14:00
CD Union Sur Yaiza
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 13
20:00
UD Caravaca
20:00
CD Cieza
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 3
19:00
CF Vimenor
19:00
CD Laredo
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6
19:00
CD Utiel
19:00
FC Jove Espanol San Vicente
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 8
19:00
Cultural Deportiva Leonesa B
19:00
Atletico Tordesillas
İsrail - Premier Lig
20:00
Hapoel Petah Tikva FC
20:00
Maccabi Netanya FC
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
15:00
Lidkopings FK
15:00
Saffle SK
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
17:00
Viggbyholms IK FF
17:00
Kungsangens IF
İsveç - 2. Lig, Norrland
14:00
Bergnasets AIK
:
Umea FC Akademi
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
15:00
Bergdalens IK
15:00
BK Astrio
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
17:00
Servette FC Chenois
17:00
Young Boys Bern
İzlanda - 3. deild
20:00
Magni
20:00
KV Vesturbaer
Jamaika - Premiyer Lig
23:00
Waterhouse FC
23:00
Arnett Gardens FC
Kanada - Kanada Premier Lig
02:00
Cavalry FC
2 : 2
York United FC
Katar - Amir Kupası
19:00
Qatar SC
19:00
Al-Gharafa SC
Kolombiya - Liga Femenina
23:00
Csdc de Pereira
23:00
Independiente Santa Fe
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
20:00
Adr Jicaral
20:00
AD Municipal Santa Ana
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00
Herediano
1 : 0
LD Alajuelense
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
03:00
Atlante FC
0 : 0
Cancun FC
Meksika - Liga MX, Kapanış
05:00
CF America
1 : 0
Guadalajara Chivas
Meksika - U23 Liga MX
19:00
Necaxa U23
19:00
CF Pachuca U23
Nikaragua - Premier Lig
04:00
Diriangen FC
2 : 0
Real Esteli FC
Polonya - III Liga, Grup 2
18:00
Blekitni Stargard
18:00
OKS Swit Skolwin Szczecin
Polonya - III Liga, Grup 3
13:00
Slask II Wroclaw
3 : 0
Rakow II Czestochowa
Polonya - Puchar Polski, Women
14:00
GKS Katowice
14:00
WKS Slask Wroclaw
Singapur - Premier Lig
13:00
Tanjong Pagar United FC
0 : 5
Balestier Khalsa FC
Slovakya - U19 1. Liga
12:00
AS Trencin
7 : 1
FC DAC 1904 Dunajska Streda
Venezuela - Premier Lig
03:00
Metropolitanos FC
5 : 2
UCV FC
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
03:30
Nelson Suburbs FC
4 : 2
Ferrymead Bays