DOLAR 32,2147 % 0.1
EURO 35,0225 % 0.44
STERLIN 41,0361 % 0.21
FRANG 35,2381 % 0.3
ALTIN 2.448,03 % -0,56
BITCOIN 69.748,00 -0.37

VAKTİNE KALAN SÜRE

:
için vakti

6. Yetişkin Gençler Huzur Bocce Liginde Çınarcık Huzurevi Bocce Takımı Yalova’yı temsil etti

Yayınlanma Tarihi : Google News
6. Yetişkin Gençler Huzur Bocce Liginde Çınarcık Huzurevi Bocce Takımı Yalova’yı temsil etti

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Huzurevi Sakinlerinden oluşan 114 takımın mücadelesi sonucunda 24 takımın finale kalmaya hak kazandığı Antalya’da düzenlenen 6. Yetişkin Gençler Huzur Bocce Liginde, Çınarcık Huzurevi Bocce Takımı Yalova’yı temsil etti. Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin, Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Bocce Takımını tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Bocce Sporu yaşlılar için uygun bir spor dalı olup, sakatlanma ve yaralanma riski olmayan bir etkinliktir. Bu spor sayesinde hem günlük spor yapılıyor hem de sağlıklı yaşlanma sağlanıyor. Çınarcık Huzurevi Bocce Takımı, Yalova ilini 6. Yetişkin Gençler Huzur Bocce Ligi Final müsabakalarında başarılı bir şekilde temsil etmiştir.

Antalya‘da Düzenlenen 6. Yetişkin Gençler Huzur Bocce Liginde Çınarcık Huzurevi Bocce Takımı Yalova‘yı temsil etti.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımıza bağlı Huzurevi Sakinlerimizden oluşan 114 takımın mücadelesi sonrası 24 takımın final müsabakalarına katılmaya hak kazandığı Antalya’da düzenlenen 6.Yetişkin Gençler Huzur Bocce Liginde, Çınarcık Huzurevi Bocce Takımı mücadele verdi. Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin, Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Bocce Takımını tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

İl Müdürümüz Arif Laçin, yaptığı açıklamada, “Bocce Sporu yaşlılar için en uygun spor dallarından biri; sakatlanma ve yaralanma riski olmayan, denge koordinasyon sistemini destekleyen aynı zamanda kuvvetlenmeyi sağlayan bu etkinlik sayesinde hem günlük spor yapılıyor hem de sağlıklı yaşlanma sağlanıyor. Bocce sporu huzurevi sakinlerimizi hem fiziksel olarak hem de zihinsel olarak dinç tutuyor. Farklı kuruluşlardan takım arkadaşları ile tanışarak sosyalleşen huzurevi sakinlerimiz tatlı rekabet ortamında takım ruhunu pekiştiriyor. Bu sene Yalova ilimizi 6.Yetişkin Gençler Huzur Bocce Ligi Final müsabakalarında Çınarcık Huzurevi Bocce Takımı başarılı bir şekilde temsil etmiştir. Çalışma ve azimlerinden dolayı onları kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. – YALOVA

Kaynak: İHA

YORUM YAP