DOLAR 32,7630 % -0.05
EURO 35,1558 % -0.07
STERLIN 41,5268 % -0.16
FRANG 36,8236 % -0.09
ALTIN 2.456,93 % -0,04
BITCOIN 66.520,00 0.591

Akdeniz Üniversitesi Rektörü, Emine Erdoğan ve Bakan Koca’yı ziyaret etti

Yayınlanma Tarihi : Google News
Akdeniz Üniversitesi Rektörü, Emine Erdoğan ve Bakan Koca’yı ziyaret etti

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan Ankara’ya ziyaret gerçekleştirdi. Özkan, ziyaret sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü.

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ı ziyaret eden AÜ Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında,

 

“Cumhurbaşkanımızın kıymetli eşi Emine Erdoğan Hanımefendi beni Külliye’de kabul etti. Onun çağrısıyla gerçekleştirilen Filistin İçin Tek Yürek Zirvesi, kadın liderliğinin gücünü gösterdi. Barış çalışmaları nedeniyle biz ve tüm dünya ona minnettarız” dedi.

 

 

DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı da makamında ziyaret eden ve destekleri için teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan,

 

“Dünyanın ilk rahim nakli, ülkemizin ilk yüz ve kol naklini yaparken en büyük destekçimiz Sağlık Bakanlığı oldu. Yeni öncü çalışmalara da yine Bakanlığımızın destekleriyle imza atacağız” dedi.

 

 

 

YORUM YAP