![Antalya’da Kaçak Tütün Operasyonu: 190 Kilogram Kaçak Tütün Ele Geçirildi](http://antalyahaber7.com/wp-content/uploads/2023/11/img1699948884.png)
![Antalya\'da Kaçak Tütün Operasyonu: 190 Kilogram Kaçak Tütün Ele Geçirildi](https://i2.sdacdn.com/haber/2023/11/14/antalya-da-190-kilogram-kacak-tutun-ele-gecir-16530744_amp.jpg)
Antalya’nın Manavgat ilçesinde yapılan operasyonda, 2 işletmede 190 kilogram kaçak kıyılmış tütün ele geçirildi. İş yerlerinde yapılan aramada, bandrolsüz tütün mamulleri ve purolar bulundu. 2 şüpheli hakkında adli işlemler devam ediyor.
Antalya‘nın Manavvgat ilçesindeki 2 işletmede 190 kilogram kaçak kıyılmış tütün ele geçirildi.
İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü, Aksu ve Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda Aksu ile Manavgat ilçesinde 2 şahsın iş yerlerinde bandrolsüz tütün mamulleri bulundurduğu ve satışını yaptığı belirlendi. İş yerinde yapılan aramada; 190 kilogram açıkta kıyılmış tütün, 14 bin 416 adet boş makaron, 2 bin 400 adet dolu makaron, 120 adet bandrolsüz puro ele geçirildi. 2 şüpheli hakkında adli işlemlerin devam ettiği bildirildi. – ANTALYA