DOLAR 32,2482 % 0.02
EURO 35,0262 % -0.08
STERLIN 41,1953 % 0.01
FRANG 35,3482 % 0.02
ALTIN 2.444,49 % -0,10
BITCOIN 68.725,00 1.299

VAKTİNE KALAN SÜRE

:
için vakti

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası, Kuaförler Yarışıyor’da türban kategorisinde birincilik ve üçüncülük kazandı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Manisa Berberler ve Kuaförler Odası, Kuaförler Yarışıyor’da türban kategorisinde birincilik ve üçüncülük kazandı

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası, Antalya’da düzenlenen ‘Kuaförler Yarışıyor’ yarışmasında türban kategorisinde birincilik ve üçüncülük kupası kazandı. Manisalı kuaförlerden Azize Akgün birinci, Sultan Kırmızıkaya ise üçüncü oldu. Başkan Adem Şahin, dereceye girenleri tebrik ederek, başarıda emeği geçenlere teşekkür etti.

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası, Antalya‘da düzenlenen “Kuaförler Yarışıyor” yarışmasında türban kategorisinde birincilik ve üçüncülük kupası kazandı.

Türkiye‘nin birçok ilinden yarışmacının katıldığı organizasyonda, Manisalı kuaförlerden Azize Akgün türban kategorisinde birinci, Sultan Kırmızıkaya ise üçüncü oldu.

Yarışmada dereceye girenleri tebrik eden Manisa Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Adem Şahin, “Yarışmada dereceye giren kuaförlerimiz bizleri gururlandırdı. İlimizi en iyi şekilde temsil ettiler. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Şahin, yarışmayı düzenleyen Antalya Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmecileri Odası Başkanı Tolgahan Demir ve Kamil Zor’a da teşekkür etti.

Kaynak: AA

YORUM YAP