DOLAR 32,2143 % 0.1
EURO 34,9588 % 0.23
STERLIN 41,0875 % 0.33
FRANG 35,2158 % 0.23
ALTIN 2.447,90 % -0,56
BITCOIN 69.556,00 -0.244

VAKTİNE KALAN SÜRE

:
için vakti

Sabahın erken saatlerinde okula giden bir çocuğun görüntüsü sosyal medyada viral oldu! Marketin ortasında ayakta uyuyakaldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sabahın erken saatlerinde okula giden bir çocuğun görüntüsü sosyal medyada viral oldu! Marketin ortasında ayakta uyuyakaldı

Son dönemde özellikle veliler sosyal medyada çocukların sabah karanlığında okula gitmesine tepki göstermeye başlamıştı. Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde küçük bir çocuğun marketin ortasında ayakta uyuyakaldığı anları gösterdi. O anlar sosyal medyada viral olmayı başardı.

2016 yılında yaz saati uygulamasının kaldırılmasıyla birlikte Türkiye saati değişmeksizin GMT+3 olarak sabitlenmişti. Bu durumda öğrencilerin ve çalışanların daha gün doğmadan evden çıkmaları durumunu beraberinde getiriyordu.

1

Çocuklarını okula gönderen veliler küçüklerin sabahın erken saatlerinde evden çıkmak zorunda kalmasına sosyal medyadan tepki göstermeye başladı. Son olarak bir paylaşımda okula gitmek için annesiyle birlikte evden çıkan küçük bir çocuk markete uğradıkları anda ayakta uyuyakaldığı anlar yer aldı.

“HER SABAH BÖYLEYİM”

2

Markette oğlunun uyuyakaldığı anları sosyal medyadan paylaşan annenin gönderisi kısa sürede gündem yaratmayı başardı. Görüntülere sosyal medya kullanıcılarının tepkisi gecikmedi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Her sabah böyleyim” dedi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Ben işe giderken çok zorlanıyorum küçük çocuklar nasıl zorlanmasın” yorumunu ekledi.

YORUM YAP