DOLAR 32,2035 % -0.01
EURO 35,0327 % 0.05
STERLIN 40,9641 % 0.13
FRANG 35,4656 % 0.17
ALTIN 2.502,44 % 0,07
BITCOIN 66.905,43 -0.307

VAKTİNE KALAN SÜRE

:
için vakti

Türkiye Adalet Akademisi tarafından Antalya’da düzenlenen ‘Adalet Yönetimi ve İhtisas Mahkemeleri Uluslararası Eğitim Programı’ başladı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Türkiye Adalet Akademisi tarafından Antalya’da düzenlenen ‘Adalet Yönetimi ve İhtisas Mahkemeleri Uluslararası Eğitim Programı’ başladı

Türkiye Adalet Akademisi tarafından Antalya’da düzenlenen ‘Adalet Yönetimi ve İhtisas Mahkemeleri Uluslararası Eğitim Programı’ başladı. Programın açılışına Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Muhittin Özdemir, Azerbaycan Adalet Akademisi Rektör Yardımcısı Elçin Halefov, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Zafer Koç ile Azerbaycanlı hakim ve savcı adayları katıldı.

 

Türkiye Adalet Akademisi tarafından Antalya‘da düzenlenen “Adalet Yönetimi ve İhtisas Mahkemeleri Uluslararası Eğitim Programı” başladı.

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansının (TİKA) desteğiyle Adalet Bakanlığı Eğitim ve Sosyal Tesisi’nde gerçekleştirilen programın açılışına, Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Muhittin ÖzdemirAzerbaycan Adalet Akademisi Rektör Yardımcısı Elçin Halefov, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Zafer Koç ile Azerbaycanlı hakim ve savcı adayları katıldı.

Adalet Akademisi Başkanı Özdemir, açılış konuşmasında, programın amacının iki devlet arasındaki kardeşliği pekiştirerek hukuk alanında da işbirliği yapmak olduğunu söyledi.

Bu programların gelecek yıllarda artarak devam edeceğini belirten Özdemir, “Bir hafta

YORUM YAP